Jeżeli nie znalazłeś asortymentu, który Cię interesuje, zadzwoń i zapytaj tel: 33 816 32 16

Witamy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu .

Sklep z bronią i akcesoriami strzeleckimi PONOWA prowadzony jest przez pasjonatów myślistwa, broni i strzelectwa, doświadczonych w polowaniach w bardzo trudnych, często ekstremalnych warunkach, którzy zawsze chętnie służą pomocą i z przyjemnością doradzą Wam podczas dokonywania zakupów. Towary dostępne w naszej ofercie są dobrej jakości, posiadają gwarancję i spełniają wszystkie wymagania, aby usprawnić i uprzyjemnić Wam każde polowanie.

W naszym sklepie możecie kupić:

broń, amunicję, lunety, montaże, akcesoria, stołki, pastorały, wabiki, środki i przyrządy do konserwacji broni, futerały, szafy na broń, oraz ciepłą i lekką odzież, wygodne obuwie i termoizolacyjną bieliznę.

Posiadamy w sprzedaży również wiele akcesoriów nie tylko dla myśliwych, między innymi:

- przydatne – plecaki, latarki, termosy, noże i sztućce,

- dla oka – porcelana, biżuteria,

- dla ducha – książki, czasopisma, płyty,

- dla hobbystów – łuki, wiatrówki.

Prowadzimy również skup i sprzedaż trofeów. Ponadto jesteśmy w stanie sprowadzić każdy towar na Wasze zamówienie.

Sklep z bronią i akcesoriami strzeleckimi

Sklep strzelecko-myśliwski PONOWA Bielsko-Biała to miejsce, w którym znajdziecie produkty światowych marek. Działamy na rynku już od 10 lat. Rozwijamy naszą pasję do myślistwa i strzelectwa i dzielimy się nią z Wami. Oferujemy broń myśliwską i akcesoria strzeleckie, które spełnią wymagania profesjonalistów i amatorów. Nasze produkty możecie przeglądać na stronie internetowej, a na zakupy zapraszamy do naszej siedziby w Bielsku, w sklepie przy ulicy Straconki 17A. Jesteśmy jednym z największych sklepów strzeleckich w okolicach Śląska. Sprawdźcie całą naszą ofertę – zapraszamy do zakupów!